Travellence - Ana Sayfa  
| | | | |

 
Yatsan Kavacık San. Tic. Ltd. Şti - Ana Sayfa


 


     Yurt dışından gelen konuklarımıza, yurt dışına çıkacak olan ya da şehirlerarası uçak yolculuğu yapacak olan müşterilerimize; yapılan yolculuğun ardından daha rahat bir şekilde adrese ulaşım için, havalimanı transferleri hizmetini gerçekleştiriyoruz. En fazla 3 yolcu taşıyan, klimalı, BMW 3 Serisi ve Mercedes-Benz E-Serisi marka araçlar ile evinizden havaalanına veya havaalanından şehre ulaşmanın rahatlığını, bir tarife veya rotaya bağlı kalmaksızın yaşayabilirsiniz.

     Lüks araçlardan oluşan filomuz, sizin arzularınıza, kişi sayınıza ve bagaj kapasitenize göre yönlendirilerek, havaalanında karşılama, bagajları taşıma, gideceğiniz adrese ulaştırma hizmetlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Tüm araçlarımızda bulunan ipad ve ücretsiz internet kullanım hizmeti mevcuttur. 0-6 yaş çocuklara ücret uygulanmaz ve her araçta bir çocuk koltuğumuz mevcuttur.

Sizin de bu kusursuz hizmetten yararlanmanız için ödeme şeklinize göre Travellence veya THY müşteri hizmetlerini arayarak rezervasyon oluşturmanız yeterlidir. Havalimanı yönüne giden yolcularımız için transfer süreci aşağıdaki maddeler gibi gerçekleşir:

•   Havalimanı yönüne giden yolcularımız için şoför, önceden belirlenen saatten 15 dakika önce belirtilen adreste bulunarak zamanında gitmeniz için size gerekli zamanı sunmaktadır.

•   Tam zamanda yerini alan araçlarımız, sizi arayarak geldiği ve beklediği yerin bilgisini paylaşır.

       Memnuniyetiniz için her ayrıntının düşünüldüğü lüx ve son derece konforlu araçlarımızla havalimanı yönüne transfer süreci gerçekleştirilir ve transfer sırasında sizlere, elektronik ortamda transferin gerçekleştiğine dair bir form doldurtulur. Tam zamanında havalimanında olan aracımız, sizi giden yolcu kapısına bırakarak güvenli ve konforlu bir şekilde transfer işleminizi gerçekleştirir.

•   Havalimanından gelen yolcu transfer sürecinde ise Travellence ulaşım merkezi rezervasyon bilgilerine göre uçuşları takip eder ve havalimanına yönlendirilen şoför, belirtilen saatten 15 dakika önce havalimanında bulunur. Eğitimli, iletişimi güçlü, güler yüzlü, yabancı dil bilen, prezantabl bir görünüme sahip olan ulaşım sorumlusu personellerimiz size en iyi transfer hizmetini sunmaya çalışırlar.

•   Siz uçaktan inerek pasaport ve bagaj işlemlerinizi tamamlarken, Travellence karşılama görevlisi isminizin yazdığı board ile sizi çıkış kapısında bekler. Daha sonra karşılama görevlisi sizinle buluşarak araca yönlendirir. 3 saati aşan rötarlarda Travellence'ın aracı alanda bekletme zorunluluğu kalmaz ancak uygun ilk araçla hizmeti vereceğini taahhüt eder. Uzun ve yorucu uçak yolcuğunun ardından sizi istediğiniz adrese konforlu, huzurlu ve güvenli bir şekilde transfer işleminizi gerçekleştiriyoruz.
 
 
 
 


 
 
Facebook'ta Travellence
Twitter'da Travellence
Licence: A7184
Copyright © 2012 Travellence Tüm hakları saklıdır.
 
 
İletişim      |      Misafir İlişkileri      |      Mesafe Rehberi      |      Hava Durumu   
 
 
Ajan-s Tasarım Hizmetleri * www.ajan-s.com